Ön Yükleyiciyi Devre Dışı Bırak

Lineer Eğitim Kurumları, gruba özel tekniklerin yanında kişiye özel öğrenim teknikleri ile ve kaliteli eğitim kadrosu ile size hayallerinize ulaşma yolunda katkı sağlar.

Kariyer

Lineer Eğitim İş İmkanları

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Lineer Eğitim Kurumları değer ve ilkelerinden yola çıkarak gerekli pozisyonlara, doğru adayları yerleştirebilmek için yıl boyunca çalışmalarını sürdürür.

Lineer Eğitim Kurumları olarak işe alım süreçlerimizde önem verdiğimiz kriterleri, kurumsal felsefemizle örtüşmesini istediğimiz “yetkinlikler” oluşturur. Başvurular, hangi alan için olursa olsun bizimle birlikte çalışmayı düşünen adayların aşağıdaki yetkinliklere sahip olması önemlidir:

  • Takım çalışması
  • Farklılıklara uyum ve onları yönetebilme
  • İletişim
  • Yön belirleme
  • Sonuç odaklılık

Yeni mezun veya deneyimli adaylarımızın uygunluğunun değerlendirilmesinde pozisyonun gerekliliklerine uygun olarak bazı değerlendirme araçları kullanılmaktadır.

  • Yetkinlik Bazlı Mülakat
  • Mesleki Kişilik Envanteri ile adaylarımızın yetkinlikleri değerlendirilir.

Bu değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan adaylarımıza Lineer Eğitim ailesi olarak iş teklifi yapılır ve pozisyona uygun bulunan adaylar çalışmaya başlar.

Burada gerçekleştirmeye çalıştığımız amacımız; kişilerin bilgi, beceri ve belirtilen yetkinliklerini sorgulayarak niteliklerine uygun bir bölüme yerleştirilmesini sağlamaktır.

İş başvuru formu ile Lineer Eğitim Şubelerinde çalışmak için ilan edilen açık pozisyonlara başvuru yapabilir, değerlendirilmek üzere CV (öz geçmiş) havuzuna PDF formatındaki CV (öz geçmiş) dosyanızı kaydedebilirsiniz. Başvurularınız direkt olarak ilgili şubelerimize yönlendirilecek olup, sonrasında olumlu değerlendirme olduğu takdirde ilgili birimimiz sizinle iletişime geçecektir.

İş Başvuru Formu

Başvuru formunu eksiksiz doldurarak gönderiniz

Kişisel Bilgiler

Ad Soyad
Telefon
E-Posta

CV Bilgileri

Çalışmak İstediğiniz Şube
Düşünülen Pozisyon
Başvurulacak Pozisyon
CV
Eklemek İstedikleriniz