Ön Yükleyiciyi Devre Dışı Bırak

Lineer Eğitim Kurumları, gruba özel tekniklerin yanında kişiye özel öğrenim teknikleri ile ve kaliteli eğitim kadrosu ile size hayallerinize ulaşma yolunda katkı sağlar.

Hakkımızda

Hakkımızda

Bizi daha yakından tanıyın

Geleceğimiz olan çocuklarımıza güzel bir hayat sunmak için işe, onlara doğru eğitimi vermekle başlamalıyız. Başarı ancak iyi bir eğitim sayesinde elde edilir. Bu süreçte üzerimize düşen en önemli görev onlar için doğru tercihler yapmaktır.

Öğrencilerin birbirinden farklı olan öğrenme düzeyleri ve hazır bulunuşlukları özel derslere olan ilgiyi daha da artırmıştır. Çoğu okulda öğrencilerimizin yaşadıkları sıkıntılar, kalabalık sınıflar onların öğrenme sürecini olumsuz etkilemektedir. Özellikle sayısal derslerin etkili şekilde bire bir eğitim modeliyle öğrenciye aktarılması ve bunların çalışmalarla desteklenmesi çok önemlidir. Tam ve etkili öğrenmenin bire bir veya 2-3 kişilik özel gruplar sayesinde mümkün olduğu bilinciyle Lineer Eğitim çatısı altında her seviyeye uygun okula destek ve sınavlara hazırlık programları ile öğrencilerimize özveriyle hizmeti görev biliyoruz.

Neden Lineer Eğitim

Hızlı Değerlendirme

Ders sonrası verilen testlerin kontrolü ve çözümleri aynı gün içinde sonuçlandırılır.

Seviyeye Uygun Yayınlar

Öğrencinin seviyesine uygun yayınlar ile başarı ivmesini olumlu yönde artırıyoruz.

Başarı Odaklı Ders Programları

Lineer Eğitim'de öğrencilerimiz, deneyimli öğretmenler ve başarı hedefine yönelik çalışma programları ile en iyi şekilde sınavlara hazırlanır.

Performans Takibi

Öğrenci Performans Takibi bir ekip işidir. Başarıya ulaşmada öğrenci ve öğretmenin yanında okul idaresi, rehberlik ve velilere de görevler düşmektedir.

Uzman Eğitmen Kadrosu

Alanlarında uzman eğitmen kadromuz ile öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmasını sağlıyoruz.

Deneme Sınavları

Öğrencilerimiz sınavlara, Türkiye geneli deneme sınavlarıyla hazırlanmaktadır.

Lineer Eğitim, "Butik Kurs" anlayışıyla 2010 yılından bu yana hizmet veren bir eğitim kurumudur.

Sınıf ortamından uzak, öğrencinin eksiklerini daha hızlı kapatmaya ve daha başarılı bireyler yetiştirmeye yönelik bir çalışma sistemi benimsemiştir.

Çalışmalarımızı bire bir veya (uygun durumlarda) ikişerli, maksimum üçerli gruplar şeklinde yapmaktayız.

Branşlarında deneyimli öğretmen kadromuzla yürütülen Sınava Hazırlık ve Okula Destek programlarımıza sizler de katılın, "BAŞARI"ya ulaşın.